Steki

Naszą specjalnością są steki! Jeśli tak jak my, uwielbiacie steki koniecznie musicie odwiedzić Wall Street. Specjalnie wyselekcjonowana wołowina z najlepszych hodowli, idealny stopień wysmażenia oraz pyszne dodatki sprawią, że kolacja u nas stanie się niezapomnianym przeżyciem dla Waszych zmysłów.

Jako jedyni w Łodzi przystąpiliśmy do SYSTEMU CERTYFIKACJI QMP, który gwarantuje naszym Gościom, niezmiennie, mięso najwyższej jakości. Wołowina, na której pracujemy, będzie zawsze jednakowo smaczna, krucha i soczysta. Jest to gwarancją, że wizyta w Wall Street BBQ stanie się niezapomnianą podróżą kulinarną.

Polskie Zrzeszenie Producentów Bydła Mięsnego opracowało innowacyjny system produkcji wołowiny Quality Meat Program (QMP). We współpracy z farmerami, zakładami mięsnymi oraz światowymi ekspertami powstał zbiór zasad, określających cały proces produkcji mięsa wołowego, od wskazania ras bydła na najlepsze mięso, po sposób jego pakowania i oznakowania. Stworzony i nadzorowany przez Polskie Zrzeszenie Producentów Bydła Mięsnego, został uznany w 2008 roku przez Ministerstwo Rolnictwa za oficjalny krajowy system jakości żywności.

Każdy, kto pracuje w Systemie QMP musi przestrzegać ściśle określonych reguł (Standardów QMP). Nad przestrzeganiem standardów na każdym etapie czuwają wyszkoleni kontrolerzy jakości i certyfikowani audytorzy.

Najlepsze StekiUwaga można się uzależnić

RIB EYE STEAK

RIB EYE STEAK


Wykrawany jest z wagowo dużych elementów…

T-BONE STEAK

T-BONE STEAK


Stek ten jest najsłynniejszym stekiem na…